Morsowe wieści - luty 2020 :)

aktualizacja: 2020-03-04 10:47:01     nr wiadomości: 41689     przeczytano: 3766     Ilość komentarzy komentarze: 0
Baardzo gorące pozdrowienia od Morsów!
 

Oj, w lutym się działo!
Jako grupa morsów braliśmy udział w licznych imprezach organizowanych w regionie i dalszych zakątkach Polski; zacznę po kolei :)


Mielno 7-9.02  - XVII zlot

Z naszej grupy do Mielna udały się 22 osoby. Podczas głównej kąpieli do wody wchodziło 6000 tys. morsów i foczek z całej Polski i zagranicy. Grupa brała liczny udział w imprezach organizowanych na zlocie, jak też w Wielkim Balu Morsa, gdzie atrakcją był występ zespołu Piersi.

Rok temu Krystian i Patrycja „wzięli ślub” w namiocie ślubów dla Morsów, wszyscy byliśmy tego świadkami! W tym roku wrócili Oni do Mielna i Krystian na poważnie, oficjalnie poprosił Patrycję o rękę. Zaręczyny odbyły się w obecności wszystkich będących na plaży, jak też prowadzącego z radia RMF! Zdradzę wam że w 2021 we wrześniu w Grajewie para bierze ślub, a grupa będzie towarzyszyć temu wydarzeniu, jako „sprawcy całego zamieszania” :)

Walentynki w Boguszach 15.02

Jak co roku wspólne Walentynki w zimnej wodzie! Nie było przerębla, ale za to czerwone balony, gorąca sauna i dobry nastrój nie opuszczał uczestników.

IV Zlot Morsów w Rajgrodzie 16.02

Braliśmy udział w złocie morsów z całego regionu. Do wody wchodziło około 120 osób, w tym najstarszy aktywny mors z grajewskiej grupy - Jarosław Sarnacki. Po wspólnej kąpieli mieliśmy gorący poczęstunek.

XII Zlot Augustów 22-23.02

Wieczorne morsowanie i Bal dla uczestników. W niedzielę parada ulicami miasta i integracyjna kąpiel wszystkich grup. Grajewo też tam było, dobrze się bawiło!

Kąpiel dla odważnych 23.02

Byliśmy największą grup na zlocie. Do wody wchodziło ponad 400 osób, po wspólnej rozgrzewce i kąpieli gorący posiłek. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, wśród kąpiących były najmłodsze foczki w wieku 6-9 lat!

Drugi zlot w Gołdapi 29.02

Pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo udaliśmy się  na zlot morsów połączony z obchodami 450-lecia nadania praw miejskich Gołdapi. Pojechało nas 35 osób; w złocie brało udział około 400 fanów zimnych kąpiel - 32 kluby z całej Polski i zagranicy.

Organizatorzy z udziałem przedstawicieli władz miasta, starosty, burmistrza Gołdapi, przywitali przybyłych gości; odbyła się gorąca rozgrzewka uczestników, następnie oczywiście zimna kąpiel.

Grupa Morsy Grajewo jako atrakcję zaprezentowała przygotowany taniec (tańczymy go na większości spotkań) -  Belgijkę! Inni np. Morsy Sejny przygotowały chodzenie na boska po gorących żarach (też się przyłączyliśmy!). Podczas imprezy odbywało się jeszcze wiele atrakcji.

Dziękujemy władzom miasta i p. Burmistrzowi, że mogliśmy w sobotę reprezentować Grajewo i Gołdapi!

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.