"Brawa dla Was"

aktualizacja: 2020-04-07 12:17:51     nr wiadomości: 42032     przeczytano: 2965     Ilość komentarzy komentarze: 0

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. 

W tym roku święto to ma szczególny charakter. Wszyscy obserwujemy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy służby zdrowia walczą z pandemią. Codziennie ryzykują życie swoje i swoich bliskich walcząc o nasze zdrowie. Borykają się ze zmęczeniem i pracują - mimo niedoborów sprzętu, środków ochrony osobistej, a przede wszystkim braku skutecznego lekarstwa. Nie poddają się!

Wiele osób brawami podziękowało pracownikom medycznym za prowadzoną walkę. 

Koronawirus zmienił życie nas wszystkich w ciągu zaledwie kilku tygodni. W Polsce liczba chorych przekroczyła już 4 tysiące. Większość z nas stara się chronić swoje zdrowie poddając się ograniczeniom wprowadzonym na czas pandemii. Dbajmy o siebie jak dotąd, aby nie dokładać więcej pracy służbom medycznym.

 e-Grajewo.pl
 

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją związaną z zagrożeniem COVID-19, Dyrekcja Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela w Grajewie zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową lub rzeczową w celu wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego pacjentów oraz personelu Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela w Grajewie.

Pragniemy służyć naszym pacjentom w sposób profesjonalny i na poziomie zgodnym z aktualnymi wymogami rynku medycznego, a także musimy zapewnić naszym pracownikom bezpieczeństwo i higienę pracy, dlatego potrzebujemy wszelkiego wsparcia.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: sekretariat@szpital-grajewo.pl lub nr tel. 510 017 075

Nr konta bankowego: 14 1020 1332 0000 1102 0037 4702

Za okazane wsparcie z góry serdecznie dziękujemy.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.