Wieści z Prostek

aktualizacja: 2019-12-30 12:51:48     nr wiadomości: 41123     przeczytano: 2764     Ilość komentarzy komentarze: 2

Dzielnicowi z Prostek kolejny raz zatrzymali osoby, które miały przy sobie narkotyki. Środki odurzające zostały ujawnione w trakcie kontroli drogowej u 20-letniego kierowcy i u 17-letniego pasażera. Za ich posiadanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z gminy Prostki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. W trakcie kontroli zarówno on, jak i pasażer, zachowywali się nerwowo i niespokojnie. Okazało się, że młodzi mężczyźni mają przy sobie środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli torebki foliowe z suszem i kryształkami oraz małą wagę. Wstępne badania wykazują, że to marihuana i mefedron. Dziwne zachowanie kierowcy dawało podstawę do podejrzeń, że jechał samochodem będąc pod działaniem środków odurzających. Z uwagi na to, pobrano mu krew do badań laboratoryjnych, które mają określić dokładny stan.

20-letni kierujący i 17-letni pasażer zostali zatrzymani.

Policjanci dokładnie wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

BRAWO. Panowie policjanci z Grajewa, dlaczego Wy niczym się nie chwalicie. Bierzcie przykład z kolegów zza miedzy.
Napisał: beduin dodano: 2019-12-31 09:09:43

Po prostu - brak hamulców etycznych.
Napisał: Oko dodano: 2019-12-31 09:35:32

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.