Rewitalizacji ciąg dalszy

aktualizacja: 2019-03-20 10:02:14     nr wiadomości: 38750     przeczytano: 3104     Ilość komentarzy komentarze: 3

Już wkrótce rozpocznie się kolejna część rewitalizacji parku przy u. Wojska Polskiego w Grajewie obejmująca remont nawierzchni chodników, postumentu pod czołgiem oraz przeniesienia transportera.

W celu realizacji inwestycji przeprowadzono procedurę rozeznania cenowego. Do wykonania zadania zgłosiły się 4 podmioty (z różnymi cenami). Najdroższa oferta opiewała na kwotę 69 561, 64 zł, najtańszą propozycję złożyło Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowo – Transportowe "Sam – Pol"  s.c. w Grajewie - prace wykona za niecałe 50 tys. zł.

Do zadań wykonawcy należeć będzie rozbiórka istniejących i ustawienie nowych obrzeży i krawężników betonowych a dotychczasowe płytki chodnikowe zostaną zastąpione szarą i grafitową kostką brukową. Zakres prac obejmuje także remont postumentu pod czołgiem i przeniesienie na sąsiedni teren transportera wraz elementami podparcia.

Niewątpliwie planowane zmiany wpłyną korzystnie na estetykę okolicy i podniosą atrakcyjność miejsca.

 

/e/
zobacz:

Urozmaicona zieleń w parku

Kolejne zmiany w miejskim parku

Park Solidarności w budowie

Nowe oblicze Parku Solidarności

Nawet 5 tys. za brak smyczy!

A co z parkiem na Strażackiej kiedy będą skończone alejki?
Napisał: ja dodano: 2019-03-20 13:45:20

może byście położyli ta stara płytkę na Cmentarzu Parafialnym od grobu nieznanego Żołnierza do bramy na nowy cmentarz jak jest mokro to na tym odcinku jest tragedia możliwość nierówny odcinek jak łódka i na dodatek krzywy i gliną ślisko jak diabli - nie musi być nowa
Napisał: Ola dodano: 2019-03-20 13:59:15

Stare płytki można np. myjką ciśnieniową oczyścić i jak najbardziej użyć na cmentarzu. Wcale nie głupi pomysł i bardzo ekonomiczny!
Napisał: Użytkownik1 dodano: 2019-03-21 15:52:23

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.