Mlekpol w MasterChef Junior

aktualizacja: 2020-03-06 10:06:27     nr wiadomości: 41716     przeczytano: 4289     Ilość komentarzy komentarze: 1

Mlekpol rozpoczął współpracę z programem "MasterChef Junior".

Mlekpol dołączył do grona sponsorów programu "MasterChef Junior", którego kolejna edycja rozpocznie się już w marcu. Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa będzie aktywnie lokować swoje produkty najbardziej rozpoznawanych marek mleczarskich w Polsce. 

Po sukcesach programu „Doradca Smaku”, w którym produkty Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol z Grajewa pojawiły się w przepisach z całego świata., współpraca ze stacją TVN została rozszerzona o kolejny popularny format "MasterChef Junior".  W programie bierze udział 40 najbardziej utalentowanych młodych kucharzy w wieku od 8 do 13 lat wyłonionych w eliminacjach. Zmierzą się oni z przepisami i wyzwaniami przygotowanymi przez jury w składzie Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran. 

Idea programu jest nam bliska. Mlekpol codziennie podejmuje działania edukacyjne, w których nakłania Polaków, również tych najmłodszych, do racjonalnego i zdrowego żywienia. Produkty mleczarskie powinny być ważnym elementem dobrze zbilansowanej diety. Cieszymy się, że możemy być częścią projektu „MasterChef Junior” i trzymamy kciuki za młodych kucharzy. – mówi Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol   

 To już 5 edycja popularnego programu telewizji TVN. Mlekpol wyposażył spiżarnię na potrzeby programu i jest dostawcą produktów mleczarskich we wszystkich konkurencjach kulinarnych.
Z bogatej oferty Spółdzielni uczestnicy będą mogli skorzystać z popularnych i lubianych przez konsumentów produktów:  Maślanki Mrągowskiej Naturalnej, Śmietanki Łaciatej 12%, Serka Łaciatego, Mleka Łaciate Junior i  Śmietany Łaciatej 18%. Pierwszy odcinek nowej edycji programu już 8 marca w programie TVN.  

 

Fajnie że marki z Grajewa są tak popularne. Jak o tym poczytałem to aż się zrobiłem głodny.
Napisał: Grajewista dodano: 2020-03-20 00:42:22

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.