Miejskie Spotkanie Opłatkowe

aktualizacja: 2019-12-23 15:58:33     nr wiadomości: 41105     przeczytano: 4857     Ilość komentarzy komentarze: 0

22 grudnia 2019 r. w Grajewskim Centrum Kultury odbyło się Miejskie Spotkanie Opłatkowe. Przed zgromadzonymi odbyły się liczne występy grup i formacji zrzeszonych z GCK oraz uroczyste złożenie życzeń przez władze miasta i wspólne dzielenie się opłatkiem. 

Wieczór poprowadził dyrektor GCK - dr Tomasz Dudziński. W części artystycznej mieliśmy okazję zobaczyć występy: chóru miejskiego Cantabile, chóru Seniorita z Klubu Seniora, formacji tańca towarzyskiego, latynoamerykańskiego i nowoczesnego, solistów (wokal) wraz z instrukotem Lidią Brzozowską oraz Zespół Pieśni i Tańca "Grajewianie". 

Po występach odbyło się uroczyste złożenie życzeń mieszkańcom Grajewa przez: Burmistrza Miasta Grajewo - Dariusza Latarowskiego, Przewodniczącą Rady Miasta - Halinę Muryjas-Rząsę, radnego powiatowego - Tomasza Cebelińskiego oraz posła Jarosława Zielińskiego.

Pełna relacja zdjęciowa pod linkiem: http://gckgrajewo.pl/art,1628,miejskie-spotkanie-oplatkowe

Skrót filmowy: https://youtu.be/u9XcpZc4HPU

 

Z naszej strony - jeszcze raz - Wesołych Świąt!
No i szampańskiego sylwestra! :) 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.