Kolejne nowe chodniki

aktualizacja: 2020-04-10 09:41:50     nr wiadomości: 42066     przeczytano: 2389     Ilość komentarzy komentarze: 0

Kolejny bezpieczny odcinek drogi dla pieszych powstanie w mieście. Urząd Miasta opublikował ogłoszenie o zamówieniu na budowę nawierzchni odcinków chodników na os. Szkolna w Grajewie. Do 28 kwietnia br. zainteresowane podmioty mogą składać swoje propozycje. 

- Od wielu lat czekamy na budowę chodników. Jeździ tutaj coraz więcej samochodów a niektórzy jak szaleni. Idąc załatwić swoje sprawy na mieście, nie zawsze czuję się bezpiecznie. Po wykonaniu chodnika myślę że się to zmieni – odpowiada nam mieszkaniec ul. Kościuszki.

Zaraz po zawarciu umowy, drogowcy w ul. T. Kościuszki, na odcinku od posesji nr 21 do ul. Gen K. Pułaskiego po stronie nieparzystej numeracji ulicy, wykonają chodnik z szarej, a wjazdy z czerwonej kostki brukowej. Istniejące na odcinku nawierzchnie z kostki brukowej pozostaną z wyłączeniem tej przy posesji nr 13.

W Grajewie jest jeszcze wiele miejsc, gdzie piesi poruszają się poboczem jezdni. Zgodnie z planem magistratu chodnikowe braki będą sukcesywnie niwelowane. 

e-Grajewo.pl
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.