Zmieniamy się dla Was!

aktualizacja: 2020-02-25 09:10:58     nr wiadomości: 41596     przeczytano: 2552     Ilość komentarzy komentarze: 0

Z przyjemnością informujemy, że od dziś strona internetowa Urzędu Miasta Grajewo: www.grajewo.pl ma całkowicie nowy wygląd. Dzięki zmienionej szacie graficznej jest bardziej nowoczesna, przejrzysta i wygodniejsza w obsłudze.

Zapraszamy Państwa do bieżącego śledzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie aktualne i najważniejsze informacje dotyczące Grajewa, władz samorządowych, prowadzonych inwestycji oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych. Witrynę mogą Państwo otworzyć na dowolnym urządzeniu - komputerze, telefonie czy tablecie, jej wygląd automatycznie dostosuje się do rodzaju używanego przez Państwa urządzenia. Ponadto strona zaprojektowana została w standardzie WCAG 2.0, co oznacza, że swobodnie mogą korzystać z niej wszyscy użytkownicy Internetu, niezależnie od problemów ze wzrokiem, słuchem, poruszaniem się czy z rozumieniem tekstu.

Strona jest dostępna pod tym samym adresem co obecny www.grajewo.pl - zapraszamy do odwiedzin!

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.