• 14 komentarzy
  • 17845 wyświetleń

Złoto i srebro dla SP nr 1

Złoto i srebro dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie

Dnia 17.12.2009 r. w Suwałkach odbył się Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego   w unihokeju w kategorii dziewcząt i chłopców.

Drużyna  dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 1 zajęła I miejsce i zdobyła złote medale Igrzysk.
10. Klaudia Nowicka

Karina Konopka została najlepszym strzelcem, a Patrycja Chodkowska najlepszą zawodniczką turnieju. Trenerem drużyny jest Regina Sulewska.
Drużyna chłopców Szkoły Podstawowej nr 1 zajęła II miejsce i zdobyła srebrne medale Igrzysk.