Zabójstwo w Czerwonym Borze

aktualizacja: 2020-07-15 09:00:30     nr wiadomości: 42883     przeczytano: 5580     Ilość komentarzy komentarze: 1

Prokuratura Okręgowa w Łomży prowadzi śledztwo przeciwko Dariuszowi Grzegorzowi P., któremu przedstawiono zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Do zdarzenia doszło 12 lipca br. w Ośrodku "Przystanek w Drodze" Caritas Diecezji Łomżyńskiej w Czerwonym Borze.

- Około godziny 3.00 w jednym z domków mieszkalnych znajdujących się na terenie ośrodka podejrzany, działając w zamiarze bezpośrednim, co najmniej kilkukrotnie uderzył Grzegorza Romana Sz. trzonkiem od siekiery w okolice głowy i twarzoczaszki, tułów, plecy i klatkę piersiową, a ponadto dusił pokrzywdzonego, co skutkowało jego zgonem - czytamy w komunikacie prokuratury. 

Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, przedstawiając wersje wydarzeń niezgodną z poczynionymi w toku śledztwa ustaleniami. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za zarzucany czyn podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 12 lat, do dożywotniego pozbawienia wolności.

 

12 to mało za dobre sprawowanie wyjdzie wcześniej , 25 lub dożywocie
Napisał: Xyz dodano: 2020-07-18 09:28:31

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.