Niedziela, Lipiec 25, 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 7178 wyświetleń

Śmiertelny wypadek na DK63

Śmiertelny wypadek na DK63

27 października br. około godz. 17.35 na odcinku Kolno – Pisz (DK 63) w rejonie miejscowości Czerwone doszło do zdarzenia drogowego. Jedna osoba nie żyje.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że 28-letni kierowca skody uderzył w tył ciągniętej przez ciągnik przyczepy, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku volvo. 28-latek oraz 54-letni kierowca ciągnika trafili do szpitala. Niestety, młody kierowca skody zmarł.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

 

Komentarze (5)

ciekawe czy przyczepa ciagnika byla dobrze oznaczona, czy posiadala swiatła?

Jeżeli to brak oświetlenia w przyczepie, mam nadzieję, że mordercę posadzą na lata. Niestety max u nas za takie zabójstwo to 12 lat. Kiedyś miałem podobną sytuację o zmroku. Idiota jechał ciągnikiem z przyczepą nieoświetloną. W ostatniej chwili uciełem na przeciwległy pas i miałem szczęście, że nic nie jechało z naprzeciwka. Jak można mieć tak zakuty łeb?

Przyczyną pewnie był brak świateł w przyczepie rolniczej. Jeśli tak to gdzie jest policja,bo ona wcale nie zwraca na to uwagi. Jeżdżę ciężarówką i jak mnie zatrzymają i nie mam jakiegoś światła to każą żarówkę wymienić lub zabierają dowód bo jest to musi świecić. W tym przypadku zero zainteresowań.

Ciekawe czy oświetlenie przyczepy było w porzadku?

Jak widze już rolnika skazaliście.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.