Eliminacje w zapasach

W sobotę 19 marca w Olsztynie odbyły się eliminacje regionalne do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach stylu klasycznego. Na matach rywalizowali zawodnicy rocznika 1994 - 1996 z województw mazowieckiego, kujawsko – pomorskiego, warmińsko – mazurskiego i podlaskiego. Po trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii wagowej uzyskało awans do finałów, które odbędą się 6-8 maja w Białymstoku. W zawodach tych brała udział sześcioosobowa ekipa zapaśników MOSiR Grajewo.Dwóch z nich wywalczyło awans zajmując miejsca w pierwszej trójce: II m. w kategorii wagowej 63kg. Mikucki Sebastian III m. w kategorii wagowej 76kg. Obrycki Krystian. Pozostali zawodnicy uplasowali się na dalszych pozycjach. Dwa tygodnie wcześniej z zawodów Pucharu Polski awans wywalczył Oskar Czyżewski.