e-Sieciówka

aktualizacja: 2019-12-21 14:49:34     nr wiadomości: 41095     przeczytano: 1880     Ilość komentarzy komentarze: 0

18 grudnia br. w Urzędzie Miasta Grajewo odbyło się spotkanie dla mieszkańców zainteresowanych udziałem w projekcie, polegającym na instalacji ogniw fotowoltaicznych lub kolektorów słonecznych na budynkach mieszkalnych.
 

18 grudnia br. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld uczestniczył w Zgromadzeniu Związku Powiatów Województwa Podlaskiego, które odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Białymstoku. Program posiedzenia obejmował m.in.:  zapoznanie się z Uchwałą Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Białymstoku w sprawie wyrażenia opinii o projekcie uchwały w sprawie przyjęcia planu finansowego Związku Powiatów Województwa Podlaskiego na 2020 rok.
 

17 grudnia br. w Grajewskim Klubie Zdrowie i Trzeźwość odbyło się spotkanie opłatkowe. Przybyli wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu uczestników świetlicy socjoterapeutycznej. W spotkaniu uczestniczył Dariusz Latarowski, Burmistrz Grajewa;
 

16 grudnia br. Dariusz Latarowski, Burmistrz Miasta Grajewo, Maciej Bednarko, Zastępca Burmistrza Miasta Grajewo i Tomasz Cebeliński Wicestarosta Powiatu Grajewskiego brali udział w konsultacjach społecznych projektu „Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego 2030".

19.12.2019 r. Od kilku lat społeczność ZS w Niećkowie włącza się w akcje charytatywne.W tym roku po raz kolejny przeprowadziliśmy „Adwentową zbiórkę żywności”. Akcja prowadzona była w okresie od 2 do 16 grudnia, a zebrane w ten sposób produkty zostały przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczuczynie, skąd trafią do najbardziej potrzebujących osób mieszkających w naszej gminie.

19.12.2019 r. w Szczuczynie odbyło się miejskie spotkanie opłatkowe. Tego wieczoru mogliśmy zobaczyć wspaniale przygotowane "Jasełka", które zostały wykonane przez uczniów szkół podstawowych.

19.12.2019 r.  Opłatek Maltański zorganizowany przez Fundację Związek Polskich Kawalerów Maltańskich w Grajewie.

19 grudnia 2019. na placu przed Urzędem Miasta w Szczuczynie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.