Festiwal Smaków Food Trucków

aktualizacja: 2019-06-11 19:09:41     nr wiadomości: 39458     przeczytano: 1706     Ilość komentarzy komentarze: 0
Lipcowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków.

 

   Co: I Festiwal Smaków Food Trucków w Grajewie

   Kiedy: 13-14 lipca 2019

   Gdzie: teren przy Klubie Hades, ul. Legionistów 9

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków! Już 13 i 14 lipca szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Grajewie.

Latem zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny lipcowy weekend, mieszkańcy Grajewa będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Grajewie.

Przez dwa dni teren przy Klubie Hades zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci i strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.


Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Grajewie.
Będziemy 13 i 14 lipca. W sobotę od 12:00 do 23:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.
Wstęp bezpłatny!

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:

www.facebook.com/events/433787630756723/

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.