czwartek, 18 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12184 wyświetleń

Wszystko przez "limity"

Po sporych problemach poradnia ginekologiczno-położnicza w Grajewie przyjmuje już pacjentki

Personel przychodni pracował - ale lekarze nie przyjmowali pacjentek. Tak w czerwcu funkcjonowała poradnia ginekologiczno-położnicza przy ulicy Krasickiego w Grajewie.

Dopiero po rozmowach w podlaskim NFZ lekarze wznowili przyjmowanie pacjentek. Decyzję o wstrzymaniu przyjęć podjął dyrektor Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie, Bogdan Chorosz. Jak tłumaczył był to efekt rozwiązania umowy na prowadzenie podobnej poradni w Szczuczynie.

Pacjentki z tamtego terenu przejęła placówka grajewska, której NFZ nie zwiększył jednocześnie przyznanego wcześniej limitu punktów. Pacjentek było więcej - punktów tyle samo, dlatego wcześniej się skończyły. Osoby, które były w przychodni przyjmowały tylko pacjentki, których życie było zagrożone.  - informuje Polskie Radio Białystok

czwartek, 18 kwietnia 2024

265 tys. paczek nielegalnych papierosów

czwartek, 18 kwietnia 2024

Wąsosz . II tura wyborów samorządowych

Komentarze (4)

Z tym nieszczęsnym Szczuczynem to zawsze jest problem.Ja proponowałabym zerwanie umowy NFZ z radiologią.Wtedy wszystko wróci do idealnej normy.Chociaż ja zawsze twierdziłam i twierdzę nadal,że w Grajewie powinny pracować wyłącznie osoby wychowane w Grajewie.Grajewo dla Grajewian!A reszta .....no cóż....LIFE IS BRUTAL!

Kolejny dowód na to, że moloch jakim jest NFZ nie ma nic wspólnego z ochroną zdrowia, a wręcz przeciwnie... Ponawiam apel : Rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji...

Nie pozostaje nam nic innego tylko chorować zgodnie z kalendarzem przyznanych limitów.

doszły mnie słuchy ,że ma być wymiana lekarzy z oddziału i poradni ginekologiczno-położniczej w szpitalu w grajewie mam tu na myśli pana S.C-czy to prawda?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.