Wieści z ZS

aktualizacja: 2019-09-19 20:06:40     nr wiadomości: 40240     przeczytano: 4471     Ilość komentarzy komentarze: 2

Nowy rok szkolny w ZS właśnie się rozpoczął, było uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, poznawanie szkoły, nauczycieli oraz siebie nawzajem.
Aby pomóc temu ”siebie nawzajem”, Nasza Szkoła zorganizowała klasom pierwszym wspólny wyjazd integracyjny.
11 września wsiedliśmy do autokaru, odpaliliśmy uśmiechy, oczywiście muzę i… wyruszyliśmy. Gdzie…??? Do ośrodka „Majątek Giże Marczak”.

 

Kilometry płynęły wraz z nutą m.in „Małolatki są tu…” w różnych wersjach, studyjnych jak i wokalno-autobusowych.
Na miejscu powitała nas Pani Anna Marczak-właścicielka ośrodka, która szczegółowo opisała nam kompleks oraz przedstawiła program CAŁEGO dnia.
Na sygnał: ZACZYNAMY, młodzież zajęła cały teren.
Mini gokarty zasuwały, aż opony piszczały. Mini golf, co to 18 dołków dla naszych ZS-owiczów, piłeczki wpadały aż miło. Tyrolka?? Lina nie stygła…., każdy śmigał, że hej-nawet Pani Ania:)
Rowery wodne, łódki, nie mogły się opędzić od naszej młodzieży.
Badminton, piła nożna, kosz, piłkarzyki, ping-pong, wspinaczka -czego chcieć więcej.
Ogromny teren, zagospodarowany zielenią, oraz wodą zachęcał do spacerów.
Dzień pełen aktywności nie mógł się obejść od zaspokojenia naszych brzuchów. O to zadbała Pani Anna Marczak. ZS-owicze mieli zapewnione 3 ciepłe posiłki, desery oraz napoje-no limits.
Pan Lech Marczak, natomiast, w sposób bardzo interesujący przeprowadził z naszymi uczniami lekcję historii, powiedziałbym, że lekcję życia, lekcję patriotyzmu oraz przedstawił wartości, które sprawiają, że jesteśmy POLAKAMI. Pokazał nam swoją pasję, przywiązanie, tradycję, które powinny być dumą przyszłego pokolenia. Panie Lechu….gratulujemy pomysłu „Kapsuły Czasu”
Bardzo dziękujemy PRZYJACIOŁOM NASZEJ SZKOŁY-PAŃSTWU ANNIE i LECHOWI MARCZAK za gościnność, za życzliwość oraz za wzajemną współpracę.
Wielkie, niezastąpione BIG THANK YOU należą się naszej wspaniałej młodzieży, naszym ZS-owiczom. Wy jesteście szkołą, a szkoła z Wami jest THE BEST  - opisuje 
Łukasz Kowalski
 

fot.Łukasz Kowalski

 

Super sprawa, jestem bardzo zadowolony z wyjazdu. Super początek roku dla uczniów
Napisał: Uczeń dodano: 2019-09-23 20:16:17

Machina ruszyła! Brawo WY
Napisał: Sylwia dodano: 2019-09-24 21:18:54

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.