Wieści z SP 1

aktualizacja: 2020-01-17 19:55:21     nr wiadomości: 41281     przeczytano: 4307     Ilość komentarzy komentarze: 0


BAL KARNAWAŁOWY W GRUPIE PRZEDSZKOLNEJ „SMERFY”

 „W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”


Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym, dzieci z grupy SMERFY wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, spajdermenów, strażaków czy policjantów.
Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Miłą niespodzianką dla dzieci okazały się kolorowe balony, które były skręcane przez panie. Każde dziecko taki balon później otrzymało na pamiątkę. 
Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Jednym słowem zabawa na 102! Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami i liczne konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział.
Specjalnym gościem był Święty Mikołaj. Nasz gość odwiedził naszą grupę przedszkolną, wręczając dzieciom prezenty. Przedszkolaki bardzo chętnie odpowiadały na pytania Mikołaja „Czy były grzeczne?”, „Czy słuchały rodziców i pań w przedszkolu?”. Jeszcze chętniej śpiewały piosenki jak również recytowały wierszyki, by umilić czas Mikołajowi. Byli również i tacy, którzy chętnie przytulali się do Świętego, dziękując za upominek. 
Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.