Warsztaty kodowania

aktualizacja: 2020-02-21 15:50:53     nr wiadomości: 41569     przeczytano: 2045     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 19.02.2020r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie gościliśmy dr inż. Tomasza Grzesia - przedstawiciela Wydziału Informatyki Politechnika Białostocka oraz reprezentanta grupy trenerów projektu Programowanie od Podstaw.

Pan Tomasz poprowadził warsztaty kodowania z robotem edukacyjnym Photon w ramach projektu „Link do przyszłości. Edukacja. Programowanie. Rozwój", którego jako biblioteka jesteśmy uczestnikiem.

W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy III „a” wraz z opiekunami: Teresą Galińską i Katarzyną Kleszczewską ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie. Wspólnie z Tomasz Grześ odwiedziliśmy też Szkołę Podstawową im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej gdzie odbyły się warsztaty dla uczniów klas drugich i trzecich. 

 

GALERIA ZDJĘĆ 

Tomaszowi Grzesiowi serdecznie dziękujemy za wizytę i warsztaty!  Dyrekcji szkół, opiekunom klas i uczniom dziękujemy za współpracę!

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.