WARMIA - HETMAN

WARMIA - HETMAN TYKOCIN W SOBOTĘ O 16:00

Po dwóch rozczarowujących kibiców bezbramkowych remisach na własnym boisku, piłkarze WARMII Grajewo wygrali w niedzielę na wyjeździe z silną ekipą KS Michałowo 3:0. Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie nasz zespół podejmie HETMANA Tykocin, który po osiemnastu kolejkach zajmuje szesnaste miejsce w tabeli. Nasi sobotni rywale zagrali w tym roku już cztery mecze ligowe, z których trzy przegrali – u siebie ze SPARTĄ 1951 Szepietowo 0:3 i z BIEBRZĄ Goniądz 1:5 oraz w Łapach z POGONIĄ 0:1. W minionej kolejce przed własną publicznością HETMAN wreszcie przełamał złą passę wygrywając z ostatnią w tabeli PUSZCZĄ Hajnówka 2:0 po bramkach Wiszowatego i Plagi. W jesiennej grze obu zespołów lepsza była WARMIA wygrywając w Tykocinie 2:0 po golach Marcina Arciszewskiego i Damiana Zubowskiego.

W naszym zespole nastroje po zwycięstwie w Michałowie znacznie się poprawiły. Warto podkreślić, że WARMIA od dokładnie 364 minut nie straciła gola! Nasz bramkarz Krzysztof Gieniusz skapitulował ostatnio w listopadowym starciu z TUREM Bielsk Podlaski, gdy w 86 minucie meczu pokonał go Łukasz Pawluczuk. W kolejnych czterech meczach nikt nie znalazł sposobu na pokonanie golkipera WARMII. Do kadry meczowej po pauzie za żółte kartki wróci Rafał Kozikowski. W Michałowie świetnie zastąpił go młodziutki Bartek Sielawa, który był jedną z wiodących postaci w naszym zespole. Trener Robert Kądzior będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy, oprócz kontuzjowanych Tomasza Dzierzgowskiego, Pawła Górskiego i Wojciecha Koszczuka.

Czas wreszcie przerwać strzelecką niemoc na grajewskim stadionie. Zapraszamy Państwa na sobotni mecz! - zaprasza Janusz Szumowski