• 13 komentarzy
  • 13359 wyświetleń

WARMIA - CONCORDIA 2:2

W sobotę 3 kwietnia WARMIA Grajewo w kolejnym meczu rozgrywek III ligi podjęła na Stadionie Miejskim im. W. Terleckiego zespół CONCORDII Elbląg. Zespół gości zajmował VIII miejsce w tabeli, ale w przerwie zimowej poważnie się wzmocnił pozyskując kilku doświadczonych zawodników i ma aspiracje na zajęcie czołowych lokat w tabeli III ligi.

W ostatniej kolejce elblążanie wygrali u siebie z ORŁEM Kolno 3:1. W rundzie jesiennej WARMIA przegrała w Elblągu z CONCORDIĄ 0:2.

Korzystając z okazji pragnę w imieniu swoim, Zarządu Klubu oraz Zespołu złożyć wszystkim Kibicom oraz Osobom odwiedzającym ten Portal oraz jego Twórcom najserdeczniejsze życzenia Zdrowych, Ciepłych i Szczęśliwych Świąt wielkanocnych.