Uwaga ślisko - seat w rowie

aktualizacja: 2019-03-12 12:56:56     nr wiadomości: 38665     przeczytano: 2720     Ilość komentarzy komentarze: 1

Kierujący seatem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. 19-letni kierowca z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Apelujemy do kierowców o bezpieczną, zgodną z przepisami jazdę.


Do zdarzenia doszło doszło 12.03.2019 r. około godziny 7.30 na trasie Bajtkowo – Rostki Bajtkowskie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. 19-letni kierowca z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy.

Apelujemy do kierowców, szczególnie tych, którzy od niedawna posiadają prawo jazdy o bezpieczną i ostrożną jazdę, Pamiętajmy, że posiadanie prawo jazdy i bycie kierowcą wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, nie tylko za siebie, ale też za innych uczestników dróg. Lekkomyślność, brawura, przecenianie swoich umiejętności i niedostosowanie prędkości do warunków na drodze to główne przyczyny wypadków drogowych. - informuje KPP Ełk
 

Powszechnie panuje przesąd, że to kierowcy "Beemek" powodują najwięcej wypadków i zagrożeń. Jest to nie prawda i totalne kłamstwo. Masa aut różnych marek ma rozmaite "przygody" i nikt o tym nie mówi. Każdy gada o autach BMW, bo zwyczajnie ich nie stać. Pozdrawiam wszystkich rozumiejących tego typu problemy :)
Napisał: Zbigniew dodano: 2019-03-12 17:52:41

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.