• 6 komentarzy
  • 9574 wyświetleń

Udany start zapaśniczek

W dniach 27-28.02.2009 roku w Brzeźnicy koło Raciborza odbył się Puchar Polski Kadetek w zapasach w stylu wolnym, które zarazem były eliminacjami I stopnia do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Region nasz był na tych zawodach reprezentowany przez zawodniczki Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "GWIAZDA" przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie.

Do OOM zakawalifikowały się Monika Szlejter, która zajęła 3 miesjce w kat. do 43kg oraz Monika Gryczan, która zajęła 5 miejsce w kat. do 49kg. Klub zajął 15 miejsce na 46 startujących ekip - informuje Grzegorz Zańko