• 6 komentarzy
  • 10382 wyświetleń

Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka

W dniu 30 kwietnia odbył się na stadionie miejskim w Szczuczynie finał powiatu grajewskiego 25 Ogólnopolskiego Turnieju  „Piłkarska Kadra Czeka ” im. Stanisława Tymowicza i 9 Ogólnopolskiego Turnieju Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka ”.

W kategorii chłopców zwyciężyło Publiczne Gimnazjum z Danówka pokonując 4:2 Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie. Najlepszym bramkarzem został wybrany Adrian Wasilewski z PG w Szczuczynie, zaś najlepszym zawodnikiem zawodów został Dariusz Nikonowicz z PG w Danówku.

W kategorii dziewcząt Publiczne Gimnazjum z Danówka pokonało w stosunku 3;0 Publiczne Gimnazjum z Rajgrodu. Za najlepszą bramkarkę zawodów uznano Marzenę Karwowską z PG w Rajgrodzie, a najlepszą zawodniczką Ewelinę Kliś z PG w Danówku. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Starostę Powiatu Grajewo, a zawodnicy statuetki.