Turniej Tańca Towarzyskiego

aktualizacja: 2019-11-30 19:20:00     nr wiadomości: 40755     przeczytano: 11219     Ilość komentarzy komentarze: 2

30 listopada 2019 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o "Puchar Burmistrza Miasta Grajewo" pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo, organizowany przez Grajewskie Centrum Kultury, MOSiR Grajewo, Federację Tańca Sportowego i Studio Tańca Justyna & Gracjan KADRYL.

Był to dzień pełen emocji, rywalizacji i jakże zjawiskowych kreacji! Ponad 200 par tanecznych i 500 widzów kibicowało uczestnikom Turnieju, który odbył się w trzech blokach / kat. wiekowych. Każdy blok rozpoczynany był z udziałem grajewskich maskotek - Wilka (maskotki miejskiej nawiązującej do herbu Grajewa) i Krówki Matyldy (maskotki Muzeum Mleka). W ostatnim bloku jako zawodnik Turnieju wystąpił sam dyrektor Grajewskiego Centrum Kultury, dr. Tomasz Dudziński. Gratulujemy wszystkim uczestnikom Turnieju zarówno zdobytych miejsc/nagród, jak i pasji, zaangażowania i siły w dążeniu do realizacji swoich marzeń!

Wyniki i zdobyte miejsca dostępne są na platformie live strony Federacji Tańca Sportowego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim współorganizatorom za wspaniałą współpracę oraz wszystkim obecnym za tak liczne przybycie. Do zobaczenia za rok! ;)

Sponsorzy: Sklep "Jędruś" Chorten Sp. z o.o, EKO-DOM, VENA Do tańca, EKO-DRUK, Sklep ODLOT

GALERIA ZDJĘĆ 

 

GCK

Super idziemy
Napisał: Krzysiek dodano: 2019-11-27 20:09:00

Ja tez idę . Jak zwykle będzie wspaniale.
Napisał: Ola dodano: 2019-11-28 09:02:34

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.