• 3 komentarzy
  • 10828 wyświetleń

Tenis stołowy

Brąz Izabeli Popowskiej na zakończenie sezonu .

Po drużynowych sukcesach kadetów i juniorów, Izabela Popowska , zawodniczka Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie wywalczyła trzecie miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii żaczek za sezon 2018/2019. Jest  to duży sukces , wskazujący na postęp i rozwój tej zawodniczki, która w ubiegłym sezonie była 5 a z mistrzynią , zawodniczką ATS Białystok w walce o finał przegrała nieznacznie w stosunku 2-3. Iza trenuje w sekcji tenisa stołowego MOSiR trzeci rok i jest najmłodszą  z licencją PZTS .

Sebastian Janiszewski i Izabela Popowska uczestniczyli w otwartym turnieju tenisa stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego w którym, wywalczyli miejsca V. Był to udany start, szczególnie dla młodego, debiutującego w rozgrywkach II ligi Sebastiana Janiszewskiego. Mimo, że nie udało się wywalczyć miejsca na podium, to startujący zawodnicy mogli rywalizować w silnie obsadzonym turnieju z zawodnikami z czołówki województwa warmińsko – mazurskiego.