• 11603 wyświetleń

Szczuczyn najlepszy!

W dniach 12-14 listopada 2010 roku w Olsztynie odbył się XXXIX Turniej o Puchar Warmii i Mazur w zapasach w stylu klasycznym, wolnym i zapasach kobiet w grupie wiekowej młodzików. Powiat nasz jak zwykle reprezentowali zawodnicy i zawodniczki z Grajewa i Szczuczyna. Dziewczęta z Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "GWIAZDA" przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie zdobywając 7 medali okazały się najlepsze i zajęły 1 miejsce na 13 startujących ekip. Indywidualnie medale zdobyły:

Sawińska Aleksandra- brązowy w kat. do 67kg

Jedynym reprezentantem powiatu grajewskiego w stylu wolnym był Damian Trojanowski z "GWIAZDY", który w kat. do 35kg zdobył srebrny medal. W stylu klasycznym zapaśnicy z MOSiR Grajewo zdobyli 4 medale: Piotr Cybula - srebrny w kat. do 66kg, Oskar Czyżewski- brązowy w kat. do 73kg, Bartłomiej Maleszewski - srebrny w kat. do 100kg oraz Łukasz Kosek- brązowy w kat. do 100kg. W turnieju oprócz ekip z Polski brały udział ekipy z Litwy i Rosji.