Strajk - placówki w Szczuczynie

aktualizacja: 2019-04-11 10:39:36     nr wiadomości: 38953     przeczytano: 4515     Ilość komentarzy komentarze: 0

Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie

Nauczyciele przystąpili do strajku, mimo to członkowie komisji egzaminacyjnej postanowili przeprowadzić dzisiejszą część egzaminu gimnazjalnego, kolejne również nie są zagrożone.

Strajk będzie trwał do odwołania, w związku z tym najprawdopodobniej od poniedziałku nie zostaną wznowione zajęcia lekcyjne. Szkoła oferuje tym, którzy przyjdą zajęcia opiekuńczo - wychowawcze.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczuczynie

W dniu dzisiejszym nauczyciele podjęli decyzję o przystąpieniu do strajku, z uwagi na fakt, że kończy się tydzień i trwają egzaminy gimnazjalne nauczyciele będą prowadzili normalne zajęcia do końca tygodnia. Jednakże od poniedziałku szkoła oferuje wyłącznie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Nauczyciele powołani w skład komisji egzaminacyjnych deklarują udział w egzaminie ósmoklasistów, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Szkoła Podstawowa w Niedźwiadnej

11.04. nauczyciele podejmą decyzję o ewentualnym przyłączeniu się lub nie do strajku – informuje Artur Kuczyński, Burmistrz Szczuczyna.

 

e-Grajewo.pl
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.