• 4 komentarzy
  • 6123 wyświetleń

Siatkarze Mlekpolu przegrali

III LIGA SIATKÓWKI. PRZEGRANA MLEKPOLU U SIEBIE

W niedzielne popołudnie w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie siatkarze Mlekpolu MOSiR przegrali u siebie w II kolejce III ligi piłki siatkowej mężczyzn z AZS PWSZ Sprint Płociczno Tartak 0 : 3.  Mecz zapowiadał się ciekawie, bo oba zespoły wygrały w pierwszej rundzie i wzbudził spore zainteresowanie wśród kibiców.

Niestety miejscowi nie zdobyli nawet seta z faworytem tegorocznej ligi. A szkoda, bo gdyby nie sporo prostych błędów i starty punktów po zepsutej zagrywce wynik mógłby być inny. Ale i tak kibice obejrzeli sporo dobrej siatkówki. Do tego młody skład Mlekpolu sprawia, że siatkówka w Grajewie będzie coraz lepsza.

Sam mecz od pierwszych piłek odbywał się pod kontrolą gości. Już w pierwszym secie odskoczyli na kilka punktów i cały czas utrzymywali przewagę. Czasem gospodarze dochodzili rywala, ale wtedy popełniali niemal szkolne błędy i tracili kolejne punkty. Podobnie było w kolejnych dwóch setach. Sprint cały czas skutecznie grał i czekał na potknięcie przeciwnika. I spokojnie punktował. Groźne były zagrywki i sporo udanych ataków szczególnie Mateusza Aleksandrowicza czy Mariusza Bielawskiego. I pewnie zainkasowali trzy punkty.

MLEKPOL MOSiR GRAJEWO – SPRINT PŁOCICZNO TARTAK 0 : 3 (21:25, 21:25, 19:25).

MLEKPOL: Adam Odlanicki, Tomasz Zyskowski, Radosław Pawłowski, Łukasz Tokarzewski, Mariusz Bielski, Konrad Rafałowski, Mirosław Mieczkowski jako libero oraz Marek Adamkiewicz jr., Dawid Naruszewicz,  Radosław Sarnecki, Maciej Borawski. Trener: Marek Adamkiewicz.
SPRINT: Mateusz Aleksandrowicz, Mariusz Bielawski, Dariusz Krupowicz, Jarosław Gryza, Karol Dąbrowski, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Zaborowski jako libero oraz Mateusz Waszkiewicz, Mateusz Szwejkowski. Trener: Mariusz Bielawski.

Sędziowali; Andrzej Mścichowski (Grajewo) jako I sędzia, Jacek Młynarczyk (Łapy) jako II sędzia, sekretarz zawodów Bogdan Sokół (Grajewo).