Profilaktyczna dezynfekcja w PSP

aktualizacja: 2020-03-29 12:30:08     nr wiadomości: 41960     przeczytano: 4613     Ilość komentarzy komentarze: 1

Profilaktyczna dezynfekcja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie trwała w niedzielę od wczesnych godzin rannych. Strażacy wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, przy pomocy preparatów będących w zasobach jednostki, poddali dezynfekcji sprzęt i pomieszczenia. 

- Zaistniała sytuacja nie ma wpływu na gotowość operacyjną jednostki. W celu zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu, strażacy Państwowej  Straży Pożarnej są w ciągłej gotowości do wyjazdu. Dodatkowo w stan podwyższonej gotowości postawiliśmy też kilka jednostek ochotniczej straży. Mieszkańcy mogą być spokojni, w przypadku wystąpienia zagrożenia, pomoc zostanie im udzielona – mówi nam st. kpt. Arkadiusz Lichota, zastępca komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie. 

Obecnie 8 strażaków przebywa w izolacji w dwóch różnych miejscach w mieście. Ratownicy nie mają żadnego kontaktu z osobami z zewnątrz.

e-Grajewo.pl
   - st. kpt. Arkadiusz Lichota

Gdzie są przydzielone I kto przydziela miejsca do kwarantanny?
Napisał: gr dodano: 2020-03-30 05:27:52

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.