Piłkarska niedziela 27 VIII

Grajewo -  Stadion  Miejski, ul. Piłsudskiego

• Trampkarze MOSiR Grajewo -  Piatnica Forty  3:3 ( 3:1)

• MOSiR II Grajewo - MOSiR Grajewo   4:4

W niedzielę,  27.08.2006r. zainaugurowali nowy sezon juniorzy młodsi MOSiR Grajewo. Już w pierwszej rundzie byliśmy świadkami derbowego pojedynku między miejscowymi drużynami trenowanymi przez p. J.
    Matysiewicza i p. R. Borkowskiego. Jak na derby przystało mecz był fascynującym widowiskiem z dużą ilością bramek. Niespodziewanie to młodsi chłopcy z MOSiR-u objęli prowadzenie już w 10 minucie . Po
    składnej, koronkowej akcji gola zdobył Michał Falkowski. Przed końcem I połowy wyrównał Rafał Kozikowski (występujący także z powodzeniem w zespole seniorów Warmii Grajewo). II połowa dostarczyła mnóstwo
    emocji. Nikt się nie spodziewał, że po upływie 25 minut piłkarze trenowani przez Ryszarda Borkowskiego będą wygrywać 4:1. Kolejne bramki strzelali: Łukasz Purwin (piękny strzał spoza linii pola karnego), Mariusz Przyborowski (po indywidualnej akcji)i Damian Kadyszewski (po cudownym odegraniu mającego dobry dzień "Falko"). Ostatnie 15 minut to huraganowe ataki piłkarzy trenera Matysiewicza, które zaowocowały doprowadzeniem do remisu.

Skład drużyny:Tarnacki - Modzelewski, Laudziński, Kamiński, Szymkiewicz - Przyborowski, Górski, Kadyszewski, Gudel - Purwin, Falkowski. Rezerwowi: Gliniecki, Zaborowski, Jamiński, Perkowski, Buziewicz, Czaplicki