Piękne grajewianki!

aktualizacja: 2019-03-12 10:48:08     nr wiadomości: 38661     przeczytano: 2930     Ilość komentarzy komentarze: 0

9 marca br. zostały wybrane najpiękniejsze mieszkanki Ziemi Łomżyńskiej 2019. Do tytułu pretendowały dziewczęta z powiatu grajewskiego.

Najpiękniejszą Nastolatką Ziemi Łomżyńskiej została 17 – letnia Aleksandra Czerwińska ze Starych Kupisk. Tytuł I Wicemiss Nastolatek zdobyła 16-letnia Aleksandra Wacławek z Łomży, II Wicemiss została 16 – letnia Patrycja Kuzia z Grajewa, a III Wicemiss - 14 – letnia Aleksandra Gałązka z Łomży.

Tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej 2019 otrzymała Iwona Mocarska, mieszkanka miejscowości Poniat, I Wicemiss to Karolina Ksepka ze Zbójnej, a II Wicemiss - Karolina Piaścik z Gawrych.

Miss Foto została 15 – letnia Julia Sendrowska z Grajewa.


Patrycja Kuzia (16 l.) Grajewo, uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie.
Jej pasją jest teatr, sport i taniec. W wolnych chwilach spędza czas z przyjaciółmi oraz rozwija swoje zainteresowania, chodząc na zajęcia teatralne, czy taneczne. W przyszłości chciałaby zostać architektem ewentualnie nauczycielką/przedszkolanką. Za największy autorytet uważa swoją Mamę, gdyż to silna kobieta, która nigdy się nie poddaje i zawsze stawia na swoim. Najlepiej Ją opisują słowa Walta Disneya - "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić.".

- Udowodnię, iż ciężką pracą można osiągnąć wszystko – mówi Patrycja Kuzia.

Julia Sendrowska (15 l.) Grajewo, uczennica klasy gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 2 w im. A. Mickiewicza w Grajewie.
Jej pasją jest śpiew i taniec. W wolnych chwilach rozwija swoją wiedzę oraz ćwiczy swój głos. W przyszłości chciałaby być związana z muzyką. Sądzi, że nie posiada konkretnego autorytetu. Jest wielu ludzi bardzo godnych naśladowania ale uważa, że najważniejsze jest pozostanie sobą. Najlepiej opisują ja słowa Dana Brow'a "Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu".

- Chciałabym pokazać, że w każdym z nas najważniejszy jest charakter i jego siła, bo jeśli chcemy spełniać marzenia, wystarczy im w tym pomóc – tłumaczy Julia Sendrowska.

Gratulujemy!
Wybory w Łomży to lokalna eliminacja krajowego konkursu piękności Miss Polski. Ubiegłoroczne finalistki zdobyły tytuły ogólnopolskie. 16-letnia Zuzanna Poteraj z Łomży została Miss Polski Nastolatek, a rok starsza Wiktoria Wiśniewska z Grajewa - II Wicemiss Polski Nastolatek 2018.

 
/e/
  - Patrycja Kuzia z Grajewa   - Julia Sendrowska z Grajewa
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.