• 4 komentarzy
  • 13156 wyświetleń

Ostatni mecz siatkarzy

Dość smutno pożegnali się w ostatnim ligowym meczu siatkarze MLEKPOLU MOSiR Grajewo ze swymi nielicznymi kibicami, bowiem przegrali u siebie 1 : 3 ze Sprintem Płociczno – Tartak.

A początek był bardzo udany. Gospodarze zwyciężyli w pierwszym secie po dobrej grze. Pierwsze piłki pokazały, że wicelider tabeli nie będzie miał łatwego zadania. I tak się stało. Gospodarze uzyskali na początku seta kilkupunktową przewagę i utrzymali ją do ostatniej piłki. Pokazali przy tym sporo ciekawych zagrań, dobrze odbierali piłki i skutecznie kończyli akcje po atakach. To zapowiadało spore emocje. I tak było w drugim secie. Był on niezwykle wyrównany od początku. Oba zespoły po równo zdobywały punkty do stanu 21 : 21 i pokazały dobra grę. Wtedy na zagrywce pojawił się w drużynie gości grający trener Karol Dąbrowski i zdobywa cztery punkty, a goście wyrównują stan meczu.

O trzecim secie gospodarze powinny jak najszybciej zapomnieć. Zwyczajnie stanęli i grali bez żadnego zaangażowania i łatwo oddawali punkty gościom. Ci skwapliwie to wykorzystali i wysoko wygrali. W czwartej partii było już nieco lepiej u gospodarzy. Jednak na początku goście wyraźnie odskoczyli i cały czas utrzymywali przewagę kilku punktów. Do tego mieli lepszą zagrywkę i sporo udanych ataków. W efekcie wygrali tego seta i cały mecz.

Na kolejne siatkarskie emocje grajewscy kibice muszą poczekać do jesieni. (WJ)

MLEKPOL MOSiR GRAJEWO – UKS SPRINT PŁOCICZNO – TARTAK 1 : 3 (25:22, 21:25, 10:25, 19:25).

MLEKPOL: Adam Odlanicki, Tomasz Zyskowski, Dawid Naruszewicz, Łukasz Boć, Damian Ladziński, Michał Fiedorczuk, Mirosław Mieczkowski jako libero oraz Marek Adamkiewicz jr., Bogusław Wszeborowski. Trener: Marek Adamkiewicz.

SPRINT: Mariusz Bielawski, Karol Dąbrowski, Konrad Giczewski, Krzysztof Kowalewski, Paweł Zaborowski, Mateusz Aleksandrowicz, Maciej Mendyk i Konrad Zaborowski – obaj jako libero oraz Jarosław Gryza, Dariusz Karpowicz, Mateusz Szwejkowski, Arkadiusz Kawałek. Trener: Karol Dąbrowski.

I sędzia – Bogdan Sokół (Grajewo), II sędzia – Bogdan Sierba (Mońki), sędzia sekretarz – Andrzej Mścichowski (Grajewo).