czwartek, 28 marca 2024

Wiadomości

Oferty pracy

Firma P.P.H.U ”JĘDRUŚ” Andrzej Mikulski w Rajgrodzie
Zatrudni
SPEDYTORA
Wymagania
Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność efektywnego negocjowania
Dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność
Atutem będzie znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
Obowiązki
Organizacja przewozów, nadzór i realizacja zleceń transportowych,
Kontrola nad dokumentacją spedycyjną,
Pozyskiwanie ładunków i firm współpracujących
Oferujemy
Zadowalające wynagrodzenie,
Pracę w stabilnej firmie, w miłej atmosferze

MECHANIKA - SERWISANTA
Wymagania
Poszukujemy osób z wcześniejszym doświadczeniem ( najlepiej w branży rolniczej), Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
           Szkolenia;

Forma kontaktu:
Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą prosimy o przesłanie aplikacji   ( CV + list motywacyjny) na adres: biuro@jedrus.com.pl
 lub ul. Rajgrodzik 19  19-206 Rajgród. Bliższych informacji udzielamy telefonicznie: 086/ 272 19 17  lub 0512024760 Monika Lipska

Powiatowy Urząd Pracy Grajewo, ul. Strażacka 6 a informuje o aktualnych ofertach pracy:

- Księgowy – wykształcenie wyższe kierunkowe, wymagane doświadczenie (min. 2 lata na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym). Oferta ważna do 24.10.2008.

TEL. 086 261 30 11 do 45.

PUP aktualnie posiada oferty pracy w następujących zawodach:

Geodeta – wykształcenie wyższe, znajomość programów GIS, prawo jazdy kat. B
Kierowca – prawo jazdy kat. CE, doświadczenie,
Kierownik zmiany - sprzedawca – praca od zaraz,
Magazynier/konserwator /robotnik gospodarczy – praca w piekarni,
Monter stolarki okiennej – mile widziane doświadczenie,
Pracownik fizyczny – praca przy posadzkach,
Przedstawiciel handlowy – prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność,
Sprzedawca – praca w sklepie meblowym, prawo jazdy B,
Sprzedawca – praca w sklepie meblowym, obsługa komputera,
Nauczyciel przyrody – wykształcenie wyższe kierunkowe + przygotowanie pedagogiczne

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.