Nowe auto dla Szpitala

aktualizacja: 2020-04-07 19:11:08     nr wiadomości: 42037     przeczytano: 2869     Ilość komentarzy komentarze: 2

Totalizator Sportowy przekazał Szpitalowi Ogólnemu im. dr Witolda Ginela w Grajewie samochód przeznaczony do szybkiego transportu próbek pacjentów z podejrzeniem COVID- 19.
- Nie ulega wątpliwości, że w sytuacji zagrożenia wszyscy musimy być solidarni i nieść pomoc wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Wielka odpowiedzialność spoczywa tu także na spółkach działających w różnych branżach, które – jak widzimy – nie potrzebują zachęty, żeby wspomóc walkę z koronawirusem. Takich działań będzie zapewne więcej – mówił Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego, Przewodniczący Rady Fundacji LOTTO. Otrzymany samochód znacznie usprawni pracę grajewskiej placówki.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie Lotto, życzymy samych sukcesów a pracownikom dużo zdrowia. Razem pokonamy koronawirusa - słowa podziękowania skierował Sebastian Wysocki, dyrektor Szpitala w Grajewie.

e-Grajewo.pl

 

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją związaną z zagrożeniem COVID-19, Dyrekcja Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela w Grajewie zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową lub rzeczową w celu wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego pacjentów oraz personelu Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela w Grajewie.

Pragniemy służyć naszym pacjentom w sposób profesjonalny i na poziomie zgodnym z aktualnymi wymogami rynku medycznego, a także musimy zapewnić naszym pracownikom bezpieczeństwo i higienę pracy, dlatego potrzebujemy wszelkiego wsparcia.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: sekretariat@szpital-grajewo.pl lub nr tel. 510 017 075

Nr konta bankowego: 14 1020 1332 0000 1102 0037 4702

Za okazane wsparcie z góry serdecznie dziękujemy.

 

A gdzie są jakieś pieniądze dla personelu średniego i nizszego.To woła o pomstę do nieba.Tyle milinow wsparcia z Uni Europejskiej,Ministerstwa, Kulczykowej, Lewandowskiego i innych.... A na dzień słuzby zdrowia Figa!!!
Napisał: pracownik dodano: 2020-04-08 18:19:32

A co robi auto z Lotto ? Może sponsor karetki?
Napisał: grajewiak dodano: 2020-04-08 21:03:21

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.