Poniedziałek, Lipiec 26, 2021

Sport

  • 5 komentarzy
  • 4556 wyświetleń

Nowa strzelnica w Niećkowie

Nowa strzelnica w Niećkowie


Przeznaczona zarówno dla wojska, jak i mieszkańców, powstanie przy Zespole Szkół w Niećkowie. Planowana jest też przebudowa tamtejszego zabytkowego dworku, który ma stać się miejscem wykładowym i konferencyjnym oraz atrakcją turystyczną.

Powiat grajewski ze strzelectwem związany jest od ponad stu lat - w 1910 r. powołano tu Związek Strzelecki, który kilka tygodni temu obchodził swój jubileusz. Młodzi ludzie coraz chętniej wybierają też naukę w klasie mundurowej, taką właśnie stworzono m.in. w Zespole Szkół w Niećkowie.

Budowa strzelnicy i przebudowa zabytkowego obiektu potrwa około dwóch lat i ma kosztować ok. 14 mln zł.  - https://bialystok.tvp.pl/5

 

Niedziela, 25 Lipiec

Warmia - OSTROVIA 7:0

Komentarze (5)

Uważam, że tylko w Grajewie miałoby to sens!. Ale jak do sportu i obronności wchodzi polityka to tak jest?
Pozdrawiam

jendrek; ran twoich niegodnym całować ale myśle że wieś to miasto a miasto to wieś. Uczyłem sie w liceum z obecnym dyrektorem szkoły w Niećkowie i uważam że to łebski facet. Może mnie pamięta. Pozdrawiam . Zimek.

budujemy strzelnice a o przedszkolach żłobkach zapomniano

Kościół , szkoła i strzelnica . Popieram

Czy ktoś zapytał o tą inwestycję mieszkańców Niećkowa? Czy w powiecie nie ma miejsca na tego typu inwestycję z dala od osiedli mieszkaniowych? Ta inwestycja za 15milionów nie przyniesie dla mieszkańców żadnych korzyści poza hałasem z broni palnej a powiat nie potrafi wyremontować dziurawej drogi głównej która której nawierzchnia pamięta lata 70te ubiegłego wieku.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.