Nowa siedziba UG Wąsosz

aktualizacja: 2020-09-17 11:13:11     nr wiadomości: 43425     przeczytano: 1498     Ilość komentarzy komentarze: 1

Prawie 5 mln zł będzie kosztowała nowa siedziba Urzędu Gminy Wąsosz, w którą 15 września br. wmurowano akt erekcyjny. W uroczystości wziął udział Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, który podpisał z Gminą dwie umowy na inwestycje w ramach tegorocznej edycji Funduszu Dróg Samorządowych.

Do nowego budynku przeniosą się wszystkie wydziały Urzędu Gminy, będzie w nim również sala konferencyjna. Zdecydowanie poprawi się komfort pracy pracowników oraz petentów. Dotychczasowa siedziba jest zbyt mała.

Gospodarzem uroczystości był Burmistrz Gminy Wąsosz Czesław Ołdakowski. W ramach Funduszu Dróg Samorządowych 2020 zostały podpisane dwie umowy. Jedna dotycząca przebudowy dwóch dróg o łącznej długości 820 m oraz skrzyżowania w miejscowości Modzele, wartość to ponad 600 tys, zł, z czego dofinansowanie to połowa tej kwoty. Druga umowa na przebudowę drogi gminnej Jaki - Nieciki, dł. 993 m, usytuowanej na terenie powiatu grajewskiego. Wartość inwestycji to prawie 470 tys. zł, w tym dofinansowanie w kwocie ponad 230 tys. zł (za: Podlaski Urząd Wojewódzki)

 
  - fot. PUW   - fot. PUW

jak 3 księży wyświęciło fundamenty magistratu to tam diabeł nie namiesza
Napisał: Stanisław dodano: 2020-09-17 12:53:25

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.