Poniedziałek, Lipiec 26, 2021

Sport

  • 2 komentarzy
  • 6054 wyświetleń

Nowa bieżnia na boisku

Gmina Radziłów wybrała wykonawcę zadania pn. „Przebudowa bieżni okrężnej 4-torowej o długości 400 m” znajdującej się przy Szkole Podstawowej.

Do wykonania zadania zgłosiło się 6 podmiotów (z różnymi cenami). Najdroższa oferta opiewała na kwotę 1 361 639,74 zł, najtańszą propozycję złożyła firma z Dąbrowy Górniczej - prace wykona za blisko 822 870 zł.

Projekt polega na przebudowie 400 m bieżni okrężnej 4-torowej (o szerokości toru 1,22 m) oraz 130 m bieżni prostej (6 torów o szerokości 1,22 m) o nawierzchni poliuretanowej, wokół stadionu lekkoatletycznego. Zadanie obejmuje także zagospodarowanie terenu, t.j. wykonanie ciągów pieszych, dojazdów i parkingu z kostki brukowej. 

Inwestycja powstanie do 30 sierpnia br.

 

Niedziela, 25 Lipiec

Warmia - OSTROVIA 7:0

Komentarze (2)

A czwórka czeka na kolejne wybory , pamiętamy jak pewne osoby które ubiegały sie głosy. jakie to mają pomysły ,boisko , bieznia , i co ? Wieś RADZIŁÓW pokazuje jak trzeba podejśc do tematu. Wydzierżawcie dla rolnika z Radziłowa to zrobi łąkę i będzie na pasze dla krów .krówka da mleko i kupi Mlekpol.i jeszcze będzie pare groszy za dzierżawę.

dyrektor czwórki też solennie obiecywał i halę sportową i boisko z 6-torową bieżnią/Władze miasta też miały w tym pomóc i tak jak stadion miejski jest nieskończony(brak szatni z prawdziwego zdarzenia i tyle niewykorzystanego miejsca pod trybuną).Przed wyborami sobie jak zwykle przypomna i obiecają gruszki na wierzbie.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.