Noc Bibliotek 2019

aktualizacja: 2019-10-07 17:41:47     nr wiadomości: 40391     przeczytano: 4688     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 4 października 2019 roku Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przyłączyła się do V ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.

W tym roku akcja odbyła się pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Podczas naszej tegorocznej nocy szukaliśmy „wspólnego języka” z superbohaterami. Uczestnicy nocy wzięli udział w  zabawach animacyjnych i grach grupowych m.in. sieć, mięśnie Supermana, jestem Batman, tworzyli magnesy z superbohaterami, budowali klatkę dla Hulk’a z klocków konstrukcyjnych, nie zabrakło również szalonych tańców do utraty tchu. Po wielkim szaleństwie na wszystkich czekał też poczęstunek i film pt. "Ptyś i Bill". Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy certyfikat Superbohatera Biblioteki natomiast dyplom za najlepsze przebranie przyznano Michasiowi Wojciechowskiemu. Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólna zabawę, a w szczególności Wodzirej Band, która jak zwykle dała z siebie wszystko!  - opisuje  Anna Akus – Szklarzewska, Anna Wojsław

 foto: Andrzej Szabelski

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.