Moto Show Suwałki

aktualizacja: 2020-04-03 14:54:52     nr wiadomości: 42007     przeczytano: 5796     Ilość komentarzy komentarze: 0

Wirtualne Rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego,
czyli podziwianie najpiękniejszych aut, pozostając bezpiecznie w domu.

 

Przyglądanie się z bliska najlepszym motoryzacyjnym projektom bez wychodzenia z domu? To jak najbardziej możliwe. Moto Show Suwałki w tym celu organizuje I Wirtualne Rozpoczęcie Sezonu w Polsce! 

Kiedy?  -->  18 kwietnia 2020
Atrakcje? -->  8 stref tematycznych, w których ocenie poddane zostaną klasyki, auta po tuningu, motocykle, ciężarówki, wnętrza aut, komory silnika, felgi oraz car audio.

Najlepsze projekty, które zajmą 1. miejsca, automatycznie wchodzą do TOP10 podczas 8 edycji Moto Show Suwałki. Na miłośników moto-adrenaliny czeka mnóstwo dobrej zabawy, ciekawych projektów oraz fantastycznych nagród. A to wszystko w wersji online, bez potrzeby ruszania się z salonowej kanapy.    

Więcej szczegółów, dotyczących ogólnopolskiej akcji, znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na facebooku.

Link do wydarzenia -->  https://link.do/NtTK0 

Jeśli wśród czytelników są także moto-maniacy, którzy chcieliby pochwalić się własnymi projektami, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do dnia 15 kwietnia. Formularz znajduje się również w wyżej wymienionym wydarzeniu.

Nie daj się wirusowi!   #zostańwdomu   #zostańwgarażu   #motoadrenalina
 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.