Trampkarze wygrali z Narwią Choroszcz 5:0

Obrońcy: Marcin Bzura, Łukasz Bogusławski, Daniel Laudziński, Mateusz Gliniecki
Pomocnicy: Mateusz Gudel, Patryk Bogusławski, Tomasz Górski, Przemysław Czaplicki
Napastnicy: Sebastian Kamiński, Łukasz Purwin
na zmiany wchodzili: Damian Kadyszewski, Zaborowski Krzysztof, Michał Malinowski, Buziewicz Artur, Perkowski Krystian

Zdobywcy bramek: Patryk Bogusławski (dwie), Przemysław Czaplicki, Marcin Bzura, Krystian Perkowski (karny)

"Ten mecz mógł się podobać. Gospodarze od początku przeważali. Już w pierwszych akcjach piłka prawie wpadła do bramki, lecz gości uratował słupek. Po niedługim czasie padła pierwsza bramka. Strzelił ją Patryk Bogusławski z rzutu wolnego. Miejscowi nadal panowali na boisku i jeszcze w pierwszej połowie dołożyli kolejną bramkę. Po dośrodkowaniu z prawej strony Przemysław Czaplicki precyzyjną główką zdobył gola. Do przerwy utrzymał się wynik 2:0 dla grajewskiej drużyny. Druga połowa zaczęła się od mocnych ataków Warmii. Gra się zaostrzyła i było wiele fauli z obu stron. Kolejny rzut wolny na bramkę zamienił Patryk Bogusławski. Przeciwnicy nie zamierzali złożyć broni i próbowali desperackich ataków. Jednak defensywa wraz z bramkarzem radziła sobie bardzo dobrze. A przednia formacja nadal robiła swoje. Goście murowali dostęp do bramki. Jednak udało się przebić obronę przeciwników i na listę strzelców dopisał się Marcin Bzura. Wykończył on akcję zespołu strzelając z obrębu szesnastki na pustą bramkę. I tak było już 4:0. Lecz gospodarze nadal atakowali. Pod koniec meczu wynik na 5:0 ustalił rezerwowy Krystian Perkowski wykorzystując rzut karny. To był udany mecz w wykonaniu Warmii, choć przeciwnik nie był wymagający. Wynik mógł jeszcze wyższy, gdyby nie trzy strzały w słupek bramki." - komentował Karol GG9407368