Laureaci Agroligi z gm. Grajewo

aktualizacja: 2018-09-17 07:19:28     nr wiadomości: 37133     przeczytano: 4599     Ilość komentarzy komentarze: 0

Po raz kolejny zostali wybrani najlepsi rolnicy województwa podlaskiego. 14 września br. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku wskazano laureatów Podlaskiej AgroLigi 2018.

Mistrzami tegorocznej edycji w kategorii "Rolnicy" zostali Milena i Kamil Chodniccy z powiatu kolneńskiego. W kategorii "Firm" mistrzem Podlaskiej AgroLigi została Roltoma z powiatu wysokomazowieckiego.

T
ytuł Laureata Podlaskiej Agroligi 2018 w kategorii "Rolnicy" otrzymali Wiesława i Robert Szabrańscy z miejscowości Łojki, gm. Grajewo.

- Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie Wasza ciężka praca, Wasza odwaga i współpraca tych wszystkich, którzy odpowiadają za otoczkę okołorolniczą. Wszyscy jesteście mistrzami – podczas finału konkursu Agroliga mówił do zebranych Stefan Krajewski, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego. - Dzięki takim ludziom jak Wy, rozwój podlaskiego rolnictwa widać na każdym kroku przejeżdżając przez wsie naszego regionu.

Konkurs AgroLiga wyłania i promuje najlepszych rolników oraz firmy z branży rolno – spożywczej. Laureatami są najlepsi rolnicy oraz firmy związane z rolnictwem i agrobiznesem. O tytuł mistrzów mogą ubiegać się podmioty wzorowo zarządzane ekonomicznie i inwestycyjnie. Mistrzowie Podlasia staną w szranki z najlepszymi firmami i rolnikami z innych województw w finale ogólnopolskim, walcząc o tytuły Mistrzów Krajowych.   


Tytuły Laureatów Podlaskiej Agroligi 2018 otrzymali także:

W kategorii "Rolnicy":

Wioletta i Kazimierz Szkiłądź, Jaminy, gm. Sztabin;
Aneta i Adam Gąsowscy, Łapy Korczaki, gm. Łapy;
Krzysztof Zembrowski, Bodaczki, gm. Boćki;
Marzena i Krzysztof Szaciło, Kalinówka Kościelna, gm. Knyszyn;
Ewa i Łukasz Deputat, Lebiedzin, gm. Sokółka.

W kategorii "Firmy":
Zakład Przetwórstwa Mięsnego „PROTASIEWICZ” Tadeusz Protasiewicz, Ejszeryszki, gm. Rutka-Tartak;
RafRol Usługi Rolnicze i Sprzedaż Hurtowa, Rębiszewo-Zegadły, gm. Kołaki Kościelne.

Gratulujemy!
fot. Małgorzata Sawicka

  - fot. Małgorzata Sawicka
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.