Kreatywna Sobota Przedszkolaka

aktualizacja: 2020-01-23 20:00:11     nr wiadomości: 41326     przeczytano: 4635     Ilość komentarzy komentarze: 0
W Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie Kreatywna Sobota Przedszkolaka odbyła się wyjątkowo 12 stycznia 2020 r. w niedzielę i włączona została w cykl imprez odbywających się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W czasie zajęć plastyczno-technicznych dzieci przedszkolne wspólnie ze starszymi kolegami i koleżankami robiły śnieg z piankoliny, a następnie lepiły     z niej różne figury. W czasie zajęć muzyczno-ruchowych wykorzystano interaktywny, magiczny dywan oraz słuchano utworów muzycznych o tematyce zimowej. Dzieci szukały śniegu i bawiły się w burzę śnieżną korzystając z chusty Klanzy, białych lamet i papierowych płatków śniegu. Uczestniczyły również w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej  prowadzonych przez trenera karate oraz w różnorodnych zabawach tanecznych przy muzyce, zorganizowanych przez uczennice ze starszych klas. Na zakończenie zajęć dzieci były poczęstowane rogalikami upieczonymi przez koleżanki z klas 1-3.
Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas, a rodzice odbierając dzieci mieli okazję włączyć się w akcję charytatywną poprzez wrzucanie datków do puszek WOŚP. - nauczyciele przedszkola
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.