Kradł na terenie Ełku i Grajewa

aktualizacja: 2020-06-05 14:15:35     nr wiadomości: 42549     przeczytano: 4549     Ilość komentarzy komentarze: 1

Policjanci z Ełku zatrzymali 60-latka, który z samoobsługowych sklepów na terenie całego miasta kradł markowy alkohol, artykuły spożywcze i przemysłowe. Mężczyzna przez kilka dni maja ukradł towary o wartości blisko 600 złotych. Usłyszał zarzuty kradzieży.

Do policjantów zaczęły napływać informacje o kradzieżach z różnych marketów na terenie Ełku. Wykorzystując m.in. nagrania ze sklepowych monitoringów policjanci szybko ustalili, kto mógł dopuścić się szeregu kradzieży. 60-latek został przez policjantów zatrzymany. Jak się okazało, przyjeżdżał do Ełku z terenu gminy Prostki i systematycznie dokonywał kradzieży sklepowych. Mężczyzna pod pozorem zakupów pakował w swoje torby różne artykuły i wychodził ze sklepu nie płacąc za towar. Na swoje łupy wybierał zwykle markowe produkty: alkohol z wyższej półki, czy kosztowne wędliny; przez kilka dni maja ukradł towary o wartości blisko 600 złotych.


Policjanci ustalili także, że 60-latek kradł na terenie Grajewa. Niewykluczone, że ma on na swoim koncie inne kradzieże.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. - 5.06.2020 r. KPP Ełk

 

WOW ale akcja :D Brawo dla dzielnych policjantow.
Napisał: Adam dodano: 2020-06-07 19:07:06

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.