Koncert kolęd

aktualizacja: 2018-01-08 10:42:25     nr wiadomości: 33999     przeczytano: 1836     Ilość komentarzy komentarze: 2
6 stycznia 2018r. w sali klubowej Grajewskiego Centrum Kultury, odbył się klimatyczny koncert ph.Z kolędą dla Trzech Króli podczas którego umiejętności wokalne zaprezentowały, przybyłej licznie publiczności, solistki Stowarzyszenia Kultura Niezależna i Partita pracujące na co dzień pod kierunkiem pani Moniki Soroko, która była jednocześnie organizatorem i prowadzącą koncertu.

Usłyszeliśmy piękne, polskie kolędy z nutką współczesnej aranżacji. Każde wystąpienie dziecka poprzedzone było krótkim, humorystycznym wprowadzeniem przygotowanym przez panią instruktor.

Koncert uświetnił występ Gościa Specjalnego pani Pauliny Wiśniewskiej, która wyśpiewała dwa utwory oraz wsparła swoim niezwykłym brzmieniem głosu wykonanie kolędy finałowej ze wszystkimi solistkami stowarzyszeń.

Przybyli Rodzice i bliscy młodziutkich wokalistek, reprezentanci władz miasta pani Halina Muryjas-Rząsa Przewodnicząca Rady Miasta, pan Wiesław Dembiński Wiceprzewodniczący Rady Miasta, pan Edward Boć Radny Miasta, pan Waldemar Remfeld Radny Powiatu oraz mieszkańcy Grajewa i okolic, za co serdecznie dziękujemy.

Miłym akcentem wieczoru były słowa uznania skierowane przez Panią Przewodniczącą do młodych artystek obdarowanych koszem słodyczy, członków stowarzyszeń Kultura Niezależna i Partita oraz pracowników GCK.

Nie zabrakło noworocznych życzeń, owacji na stojąco i kolędy na "bis". Takich wieczorów, jak ten miniony, długo się nie zapomina....

super wystep,bravo dla dzieci
Napisał: IRENA dodano: 2018-01-09 17:41:39

Super Maria .
Napisał: Ciocia dodano: 2018-01-11 09:19:37

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.