Koncert Walentynkowy

aktualizacja: 2020-02-17 18:25:29     nr wiadomości: 41513     przeczytano: 1236     Ilość komentarzy komentarze: 0

Koncert Walentynkowy w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie za nami!

Pomysł koncertu to całkowicie spontaniczna myśl. Przedyskutowaliśmy różne koncepcje… wybraliśmy repertuar… opracowaliśmy scenariusz… I odliczaliśmy dni do soboty.

 

GALERIA ZDJĘĆ 

Chcieliśmy i tak zorganizowaliśmy koncert aby pokazać, że o miłości można mówić i śpiewać na poważnie i z humorem. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami sobotnie popołudnie. Mamy nadzieję, że formuła Koncertu Walentynkowego podobała się naszym gościom.

Walentynkowy Koncert otworzył Janusz Siemion – dyrektor BCK w Szczuczynie.  Koncert poprowadziły Wiktoria Solińska i Weronika Karpińska. O dobry humor publiczności zadbali Katarzyna Krystowczyk, Natalia Kozikowska, Krystian Pawłowski i Sebastian Rydzewski prezentując dowcipy o miłości  i skecz pt. „Żeby było jak kiedyś”.

Klaudia Borys, Oliwia Kaliszewska, Nikola Kondratowicz, Natalia Kozikowska, Natalia Nagel, Nikola Sienkiewicz, Julia Wróblewska, Piotr Żebrowski zaprezentowali utwory muzyczne mówiące  przyjaźni, miłości – tej szczęśliwej, nieszczęśliwej, oczekiwanej i spełnionej.

Koncert Walentynkowy zorganizowaliśmy w ramach projektu: „Akcja Reaktywacja – ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków” realizowanego w BCK  w Szczuczynie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu „Równać Szanse 2019” prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie a finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Andrzej Kosmowski

koordynator OKG Równać Szanse 2019

BCK SZCZUCZYN


 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.