Kolejna droga w Karwowie

aktualizacja: 2020-05-20 11:05:26     nr wiadomości: 42395     przeczytano: 1752     Ilość komentarzy komentarze: 1

Gmina Radziłów prowadzi przetarg na „Przebudowę drogi gminnej nr 162524B w miejscowości Karwowo”.  Zainteresowani mogą składać swoje oferty do 3 czerwca br. O wyborze najkorzystniejszej zadecyduje cena i termin gwarancji.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w Karwowie, długość 251 m. Zakres prac obejmuje: roboty przygotowawcze - pomiary, mapa poinwentaryzacyjna, ścinanie drzew, usunięcie ziemi urodzajnej, rozbiórki; wykonanie wykopów i nasypów, regulację pionową studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz kanalizacji sanitarnej. We wskazanych miejscach drogowcy na przygotowanej podbudowie wykonają nawierzchnię z kostki kamiennej rzędowej i betonowej. Do zadań wykonawcy należy także humusowanie z obsianiem skarp, uzupełnienie poboczy kruszywem, ustawienie krawężników i pełne oznakowanie.

Termin wykonania upływa 30 września br.

To nie pierwsza inwestycja drogowa w Karwowie. W ubiegłym roku zakończono przebudowę drogi gminnej nr 162742B. W ramach zadania wykonano około 332 m nawierzchni asfaltowej, obustronne pobocza (0,75m - 1m), a także przebudowano skrzyżowanie z drogą powiatową nr 1837B prowadzącą do Ostrowika i Okrasina.

 

  - fot. UG Radziłów

Jak się doda długość wszystkich inwestycji drogowych w Karwowie wychodzi zawrotna liczba metrów.
Napisał: Gość dodano: 2020-05-21 08:31:33

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.