Kajakarki nie miały siły płynąć

aktualizacja: 2020-06-01 11:25:31     nr wiadomości: 42501     przeczytano: 4517     Ilość komentarzy komentarze: 7

Dwie kobiety podczas spływu kajakowego na Biebrzy nie były w stanie dalej płynąć i dotrzeć do pola namiotowego. Na szczęście w pobliżu byli monieccy "wodniacy", którzy im pomogli.

- 31 maja br. policjanci w trakcie patrolowania rejonu rzeki Biebrza zauważyli dwie młode kobiety, które nie potrafią zapanować nad kajakiem. Uczestniczki spływu kajakowego poinformowały mundurowych, że nie potrafią utrzymać właściwego toru i nie mają już sił, aby dopłynąć do pola namiotowego. Funkcjonariusze zabrali kobiety na pokład policyjnej motorówki i wraz z kajakiem przetransportowali do miejsca wypoczynku – przekazuje policja.

Od 20 maja br. monieccy policjanci dbają o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad rzeką Biebrza.

 
  - fot. KPP Mońki

Jak to baby melepety, co się dziwić. Ale lewacka propaganda twierdzi że mężczyźni i kobiety niczym się nie różnią.
Napisał: Tomek dodano: 2020-06-02 09:30:53

Robić spływ w taką złą pogodę?!/
Napisał: Baśka dodano: 2020-06-02 10:22:12

Nie ma to jak facet leczący kompleksy ciesząc się z nieszczęścia innych. Maczo z z Ciebie Tomek, pewnie 45 w bicku i maraton w 2:30 pobiegniesz.
Napisał: Logan dodano: 2020-06-02 10:23:52

Kobieta czy mężczyzna nie da rady długo wiosłować pod wiatr. Słuszna decyzja kobiet i ratowników.
Napisał: edek dodano: 2020-06-02 10:41:47

To była ironia, oczywiście nie dziwię Ci się bo w piśmie ciężko to wyczuć, przecież wiesz mam matkę skoro tu jestem i ona jest też kobietą(bo dziś to już nie takie pewne🤦‍♂️)i szanuję ją bardziej niż Ciebie, ciebie i tak jeszcze tego obok. Chodzi mi o to że różnimy się od siebie faceci są silniejsi szczególnie górne partię mięśni, kobieta jest bardziej towarzyska, społeczna itp a nie że jak to napisałem wyżej lewactwo twierdzi że jesteśmy tacy sami fakt może być kobieta silniejsza ode mnie ale najsilniejsza kobieta nie będzie tak silna jak najsilniejszy facet rozumiesz? I nie mam nic do kobiet wręcz je uwielbiam❤
Napisał: Tomek Logan dodano: 2020-06-02 10:59:51

rozumiem argument "Baśki", ale takie wrzutki w stylu "Tomek" to są słabe. czyli, że niby dwie kobiety nie mogą wyruszyć w podróż kajakiem, jest im do tego potrzebny pan? a już widzę ciąg dalszy myślenia Tomka - ze pewnie coś nie tego, pewnie jakieś gender; - bo przecież bez faceta, jak to w podróż wyruszać można, o jej! i wogóle to psucie dzieci jest, zamazywanie właściwych proporcji. obraz może byc tylko jeden pan pani i dzieci - to jest narodowe, właściwe i jedynie słuszne, jak u p. prezesa. tylko czemu nikt nie widzi, że on akurat toleruje tylko kota haha
Napisał: jola dodano: 2020-06-02 12:33:13

Tomek, przypomnę że to Lewactwo właśnie wspiera uwielbiane przez Ciebie kobiety w walce o ich prawa. Bo Lewactwu nie chodzi o to aby uznać że wszyscy są tacy sami, bo według Lewaków właśnie z różnorodności wynika piękno, tylko o to aby mimo tego że wszyscy są różni wszyscy byli równi, równi w szansach, równi w prawach.
Napisał: Logan dodano: 2020-06-02 14:09:34

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.