piątek, 29 marca 2024

• 8 komentarzy
  • 13849 wyświetleń

Grajewo - Puchar Polski

Po raz drugi drużyna Zrzeszenia Sportowego Gminy Grajewo wzięła udział w rozgrywkach Pucharu Polski sezonu 2007/2008 na szczeblu województwa podlaskiego.
Naszym przeciwnikiem była silna drużyna Krypnianka Krypno, która w poprzednim sezonie grała w IV lidze. Mecz został rozegrany w dniu 29 lipca br. o godz. 15:00 na boisku przy ul. Piłsudskiego (Stadion Miejski) w Grajewie.

Zrzeszenie Sportowe Gminy Grajewo - Krypnianka Krypno 1:1 - dogrywka 1:4.

W meczu pierwszej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski drużyna Zrzeszenia Sportowego Gminy Grajewo przegrała po dogrywce z faworyzowaną drużyną Krypnianka Krypno 1:4. Gola dla "ZSGG" w 20. minucie strzelił Marek Grzybowski po podaniu Artura Nowakowskiego. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod całkowite dyktando podopiecznych Józefa Matysiewicza i goście remisowy wynik zawdzięczają jedynie szczęściu i dobrej postawie bramkarza. W drugiej części pojedynku lepsze wrażenie sprawiali z kolei piłkarze z Krypna. Wynik mimo nerwowej końcówki i czerwonej kartki dla Pawła Zalewskiego ( ZSGG ) nie uległ zmianie. Sprawa awansu rozstrzygnęła się w dogrywce. Goście pokonali osłabionych gospodarzy aplikując trzy bramki.