Poniedziałek, Lipiec 26, 2021

Sport

  • 4 komentarzy
  • 14624 wyświetleń

Festiwal Piłkarski Grajewo

Festiwal Piłkarski Grajewo

1 grudnia 2019 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył  się Festiwal Piłkarski Grajewo 2019.  Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo Dariusza Latarowskiego.

 

Niedziela, 25 Lipiec

Warmia - OSTROVIA 7:0

Komentarze (4)

A klub piłkarski Warmia nie wspólorganizuje ?. Nie reklamuje się w tym Festiwalu Piłkarskim, Mogliby chociaż grila zrobić..Macie 200 zawodników, Dajecie ogłoszenie o naborach , a jak jest okazja do zareklamowania się szerszej publiczności to Was nie ma .Kuleje to ./ . Nawet nie wiadomo kiedy grają Wasze drużyny kiedy i z kim Bardzo to słabe.Ale przyjdźcie to może czegoś się nauczycie i przekażcie waszym zawodnikom. Miasto chętnie obejmie Patronanat nad takim projektem.

rodzic ...czego się czepiasz znowu :) ...kompleksy jakieś?

Nie każdy ma wiedzę w jaki sposób Warmia jest zaangażowana w ten projekt. Zamiast pisać coś o czym się nic nie wie, to lepiej przyjść i zobaczyć. Rodzic głupie komentarze zniechęca młodzież i nic innego z tego nie będzie, a jak coś cię boli w Warmi to idź, spytaj i będziesz wiedzieć.

Byłem z synem który nie jest piłkarzem tylko lubi sport i po tym wydarzeniu powiedział tak: na takie treningi chętnie bym chodził. Brawo za pomysł.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.