• 16 komentarzy
  • 16944 wyświetleń

Dziewczęta z LO najlepsze!

Dziewczęta z LO im. Mikołaja Kopernika w Grajewie najlepszą drużyną w województwie. Przez dwa dni na obiektach JW 3519 i w Centrum Edukacji w Supraślu odbywały się wojewódzkie zawody ,,sprawni jak żołnierze" 2011 w pięciu konkurencjach:
- strzelaniu z karabinka sportowego,
- rzucie granatem,
- I pomocy przedmedycznej,
- teście sprawnościowym,
- biegu na orientację.

Do zawodów zgłosiły się 52 szkoły ponadgimnazjalne w kat. dziewcząt i chłopców. Tradycyjnie już wspaniale zaprezentowało się grajewskie Liceum, które zdobyło kolejne mistrzostwo województwa . Dziewczęta startowały w składzie: Ewelina Mroczkowska, Renata Ladzińska, Zuzanna Antropik.

Gratulacje dla zawodniczek i ich opiekunów!